שם:
טלפון:
דוא"ל:
חברת ייעוץ עסקי
נסיון

ייעוץ עסקי לסטודיו שמלות כלה

עסקים של שמלות כלה בפרט, ועולם החתונות בכלל, עברו שינוי מאסיבי ונאלצים להסתגל לעולם הולך ומשתנה. התחרות בין מעצבי השמלות בארץ הפכה למורכבת יותר עם כניסת הקניות האינטרנטיות לתודעה הצרכנית. כיום, נהיה זה נפוץ לרכוש שמלת כלה מסין ב50 לירות ארצישראליות ולמכור אותה הלאה מיד אחרי האירוע. שינוי זה בתודעה הביא את מעצבי שמלות הכלה לצומת דרכים בכל הנוגע לתחרות גבוהה ומגוון רחב, בינלאומי, שקשה להתעלות עליו.

עד לא מזמן כלות היו עוברות מחנות לחנות, משוות מחירים ומודדות אין ספור שמלות כלה, עד שהן מצאו את ה-אחת. אולם בימינו, שעתיים מול המסך יניבו 4 אפשרויות סופיות, ותוך כמה טלפונים אפשר לקבל הצעת מחיר ותאריך למדידה.

מעצבים רבים מופתעים, ובצדק, למשמע הבקשות של הכלות המיועדות – שמלות ב2,000 ₪ או פחות הן דבר שבשגרה. למרות שמעצבי שמלות הכלה יודעים שאיכות התפירה, המגע האישי וההתאמה הייחודית שוות הרבה יותר מכך, עדיין עליהם למצוא פתרון על מנת למשוך לקוחות מחד, ולשמור על הסטנדרט הגבוה של השמלות מאידך.

לרתום את גוגל לשירותיך

כעת זה ברור מאי פעם – זה לא יהיה חכם לשנות את המציאות בשביל עצמי- עליי לשנות את עצמי בשביל המציאות. לכן הצעד הראשון הוא הקמת אתר אינטרנט מקצועי לעסק שמלות הכלה שלך. אתר כזה יספק מידע על השמלות, הסטודיו, יציג מגוון רחב של שמלות בצורה בהירה כשמש. אתר טוב יתמוך, כמובן, גם בתצוגה מותאמת לסלולרי, כי כיום, כל פעולה שניתן לבצע במחשב אפשר לעשות במובייל, בצורה נגישה יותר.

הקמת אתר אינטרנט מכובד זו משימה גדולה לכשעצמה, אך אתר מושקע שווה מעט מאוד אם אנשים לא יודעים על קיומו. מסיבה זו, מומלץ ליצור קשר עם חברת קידום אתרים בהקדם האפשרי, ותוך זמן מה האתר מופיע גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל, מפולח לפי אזור גיאוגרפי, ותמונות של שמלות כלה המעוצבות על ידי הסטודיו יופיעו גם הן בגוגל תמונות.

שמלות כלה מחוץ לקופסה

אסטרטגיה שיווקית שמספרת כמה השמלה שלך יפה כבר לא מספיקים. בעולם תחרותי שבו קיימות מאות אלפי שמלות בצבע לבן, עליך למצוא את המאפיין היחיד ומיוחד שהופך את הסטודיו שלך לדבר האמיתי, ואת השאר לתכנית ב'. ייתכן שיהיה עליך לעצב ליין שלם מחדש, לפנות לקהלי יעד שונים, ובעיקר לבדל את שמלת הכלה שלך מהאחרות.

כדי לשבור את המחסום העסקי, ניתן לנקוט בכמה צעדים:

  • עיצוב סדרה ייחודית של סדרות כלה – סוג מסוים וספציפי של שמלות כלה שיהיה ייחודי לסטודיו שלכם, יסיר את המגבלה של המחיר- כי המוצר שלך מיוחד.
  • הנגשת המחירים. ניתן ליצור ליין שמלות במחירים מוזלים, למכור במחירי חיסול מוצרים ישנים, השכרת שמלות כלה או כל רעיון שיוכל לעזור לכם להתחרות במחירים המוזלים והמפתים שמושכים יותר ויותר לקוחו.

להיות עם היד על הדופק

חשוב להתחיל לשים לב לתהליך המכירה, לעבודה הבין אישית, ובעיקר לדעת מה עובד ומה לא. מעקב מתמיד אחרי הפניות שמתקבלות, תחזוק ועדכון אתר האינטרנט על בסיס קבוע משחקים תפקיד חשוב בהתפתחות העסקית של סטודיו שמלות הכלה שלך. בסופו של דבר, עבודה רבה נדרשת כדי להביא את שמלת הכלה בעיצובך לכמה שיותר חופות ברחבי הארץ.